Kurumsal

YC Yapı Mühendislik & İnşaat

Hakkımızda
2003 yılında Mimari Proje ve Mühendislik bazında hizmet vermek üzere iki mühendis tarafından farklı bir isimle kurulmuştur. 2004 yılında faaliyetlerini genişleterek büyüyen inşaat sektöründe müteahhitlik alanında boy göstermeye başlamıştır.

Şirket son olarak faaliyetlerini geçmişten gelen tecrübe ve birikimlerle beraber YC Yapı Mühendislik İnşaat San. Ve Tic.Ltd.Şti. adı altında yürütmektedir.

Halen konut inşaatı, taahüt işleri, proje tasarım, üç boyutlu modelleme, yapı denetim ve mekanik tesisat uygulama alanlarında faaliyet göstermektedir.

İlkelerimiz
Hedefi İnsan Kaynaklı olan;
Modern yaşamın ihtiyaçlarına hitap eden insana ve çevreye saygılı projelere imza atarak sadece bir konut projesi değil gerçek yaşam merkezleri oluşturmak.

Çarpık ve depreme karşı dayanıksız yapılaşmanın ortadan kaldırılması ve önlenebilmesi için çağdaş, estetik ve güvenilir yapılar üretmek.

Müteahhitliğin herkes tarafından değil sadece bu işin eğitimini almış teknik elemanlar tarafından yapılmasını sağlamak ve bunu hayata geçirmek.
YC Yapı olarak yıllardır, kaliteli ve yaşanılabilir evler üretiyoruz. Her zaman kazandıran, insan odaklı yapı yaklaşımımız önümüzdeki yıllarda da büyüyerek devam edecek.

Aydın Yüce - İnşaat Mühendisi

Satış Danışmanımız ile görüşmek için:

0 532 301 76 23